Ledelse og ansatte

Rektor

Svein Pillgram  Hansen
svein.p.hansen@osloskolen.no
Tlf: 22 82 08 01

Assisterende rektor med ansvar for 5.-7. trinn

Sanna Åkerlund
sanna.akerlund@osloskolen.no
Tlf: 22 82 08 02

Undervisningsinspektør med ansvar for 1.-4. trinn

Katrine Grande Korneliussen
katrine.korneliussen@osloskolen.no 
Tlf: 22 82 08 03

Konsulenter

Tove Kossacz
Tove.Kossacz@osloskolen.no
Tlf: 22 82 08 05

Pushparani Srimuthukumaran
Pushparani.Srimuthukumaran@osloskolen.no
Tlf: 22 82 08 00

Sosiallærer

Line Kristine Lunder
line.lunder@osloskolen.no 
Tlf: 22 82 08 34

Aktivitetsskolens leder og avdelingsleder for Soltoppen

Saima Ahmed
saima.ahmed@osloskolen.no
Tlf: 22 82 08 60

Miljøarbeider

Jan Christian Gulbransen
jan.gulbransen@osloskolen.no

Helsesykepleier

Vibeke Jansen Sørlie
vibeke.sorlie@osloskolen.no
Tlf: 90589107

Vaktmester

Genrikh Okropiridze 
genrikh.okropiridze@osloskolen.no

Bibliotekar 

Mayson Mohamed 
maysoun.mohamed@osloskolen.no
Tlf: 22820829

Lærere 1. trinn:

Kontaktlærer 1A: Abdirahman Mohamod Ahmed
abdirahman.ahmed@osloskolen.no

Lærere 2. trinn:

Kontaktlærer 2A: Anita Svanteson
anita.svanteson@osloskolen.no

Kontaktlærer 2B: Marianne Eriksen
marianne.eriksen@osloskolen.no

Lærere 3. trinn

Kontaktlærer 3A: Ellen Therese Waldrop
ellen.waldrop@osloskolen.no

Kontaktlærer 3B: Ingunn Smørgrav
ingunn.smorgrav@osloskolen.no

Lærere 4. trinn:

Kontaktlærer 4A: Shahbaz Ahmad
shahbaz.ahmad@osloskolen.no

Kontaktlærer 4B: Kamran Mohammed Bhatti
mohammad.bhatti@osloskolen.no

Lærere 5. trinn:

Kontaktlærer 5A: Maria Berg Ottesen
maria.ottesen@osloskolen.no

Kontaktlærer 5B: Christer Myhre Fartum
christer.fartum@osloskolen.no

Lærere 6. trinn: 

Kontaktlærer 6A: Lars Erik Børrehaug Hagen
lars.e.hagen@osloskolen.no

Kontaktlærer 6B: Einar Mathias Thodal
einar.thodal@osloskolen.no

Lærere 7. trinn:

Kontaktlærer 7A: Kim Søraa Westrum
kim.westrum@osloskolen.no

Kontaktlærer 7B: Linn Aurora Langeland
linn.langeland@osloskolen.no

Lærere Soltoppen:

Hilde Høeg hilde.hoeg@osloskolen.no
Yuling Lee Delsom yuling.delsom@osloskolen.no
Taiba Choudry taiba.choudry@osloskolen.no

Mer læring-lærere og faglærere:

Trine Abelvik trine.abelvik@osloskolen.no
Stein Antonsen stein.antonsen@osloskolen.no
Paaventhan Palasingam paaventhan.palasingam@osloskolen.no
Birthe Terum birthe.terum@osloskolen.no
Dagrun Haugen Nilsen dagrun.nilsen@osloskolen.no
Ali Sina Haydari ali.haydari@osloskolen.no
Cathrine Huitfeldt Whist cathrine.whist@osloskolen.no
Carl-Frederic Oscar Mack carl-frederic.mack@osloskolen.no
Florentina Shala florentina.shala@osloskolen.no
Sidra Ali sidra.ali@osloskolen.no
Vysnavy Thangavadivel vysnavy.thangavadivel@osloskolen.no
Miran Kadri miran.kadri@osloskolen.no

Assistenter:

Natnael Keleta Fasil natnael.fasil@osloskolen.no
Berit  Aakerman berit.aakerman@osloskolen.no
Shumaila Rafique shumaila.rafique@osloskolen.no
Marwa Hassan Ali marwa.ali@osloskolen.no
Shabeela Akhtar shabeela.akhtar@osloskolen.no
Fatime Redjepi fatime.redjepi@osloskolen.no
Ljiljana Glisic ljiljana.glisic@osloskolen.no
Huseyin Ekici huseyin.ekici@osloskolen.no
Hedija Seceragic hedija.seceragic@osloskolen.no
Nexhibe Kadri nexhibe.kadri@osloskolen.no
Miran Kadri miran.kadri@osloskolen.no
Mohamed Boughanjayan mohamed.boughanjayan@osloskolen.no
Habibe Kubur Baftija habibe.baftija@osloskolen.no
Albiona Asani Lusjani albiona.lusjani@osloskolen.no
Kristoffer Lygre Åsen kristoffer.asen@osloskolen.no
Fatmir Sakipi fatmir.sakipi@osloskolen.no
Amir Hamza Rashid amir.rashid@osloskolen.no

 

 

 

Skolens ansatte